Laserpointer ideaal voor presentaties en trainingen
Rode laser perfect voor het accentueren van belangrijke punten in een verduisterde omgeving
| Kleur Behuizing | Zilver |
| Kleur Laser | Rood |
| Max. Bereik | 50 m |
| Laserklasse | 1 |
| Diameter | 13 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Lengte | 69 mm |
| Golflengte | 640 nm |
| Max. Uitgangsvermogen | 0,35 mW |
| Stroomtoevoer | 3x LR44 |
Laserpointers zijn niet geschikt voor plasma-, lcd- en led-beeldschermen.