Kogelkop maakt het perfect richten voor opnamen in hoog- en dwarsformaat mogelijk
Snelwisselplaat voor het snel verwisselen van de camera
Retrostand maakt macro-opnamen dicht op de bodem mogelijk
Spikes op de statiefvoeten zorgen voor een bijzonder goede grip op zachte of gladde ondergronden
Compact reisformaat is ideel voor vakantie, wandelen en outdoortrip
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Type | Traveller 163 Ball |
| Schroefdraad | 1/4" (6,4 mm) |
| Bijzonderheid | Leveling device |
| Handgreep | Geen |
| Incl. Statiefkop | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximaal gewicht | 4000 g |
| Soort | Driepootstatief |
| Statiefpoot | 3 delen (2-Uitschuifbaar) |
| Gewicht | 1350 g |
| In hoogte verstelbare middenkolom | Middelste kolom met zwengel |
| Min. Height - Max. Height | 47 -163 cm |
| Profieldikte | 23 mm |
| Verpakkingsgrootte | 56 cm |
| Aanbevolen gebruik | Foto/Video |
| Geschikt voor | Camera, Video (3D) |
Good
"The overall swinging surface of 36.1 is excellent for such a reasonably priced tripod."