Kogelkop voor perfect uitlijnen van opnames in liggend en dwars formaat
Compact reisformaat is ideel voor vakantie, wandelen en outdoortrip
| Kleur | Rood |
| Kleurtoon | Rood |
| Type | Hama Traveller |
| Schroefdraad | 1/4" (6,4 mm), GoPro, Smartphone holder |
| Handgreep | Geen |
| Incl. Statiefkop | Balhoofd |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximaal gewicht | 500 g |
| Soort | Driepootstatief |
| Statiefpoot | 8 delen (7-Uitschuifbaar) |
| Gewicht | 455 g |
| In hoogte verstelbare middenkolom | Geen |
| Min. Height - Max. Height | 23 -105 cm |
| Profieldikte | 19 mm |
| Verpakkingsgrootte | 31 cm |
| Aanbevolen gebruik | Action Camera/ Foto/Video/ Smartphone |
| Geschikt voor | Camera, Video (3D) |