Camerastatief voor haarscherpe foto's en stabiliteit op ongelijke ondergrond, geschikt voor smartphones, GoPro-Action- en foto- en videocamera's
2D-kop maakt het perfect in de juiste stand brengen voor waterpas, horizontale opnamen mogelijk
Compact reisformaat is ideel voor vakantie, wandelen en outdoortrip
| Kleur | Rood |
| Kleurtoon | Rood |
| Type | Hama Traveller |
| Schroefdraad | 1/4" (6,4 mm), GoPro, Smartphone holder |
| Bijzonderheid | Leveling device |
| Handgreep | Geen |
| Incl. Statiefkop | 2D: 2-Way Head |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximaal gewicht | 500 g |
| Soort | Driepootstatief |
| Statiefpoot | 8 delen (7-Uitschuifbaar) |
| Gewicht | 610 g |
| In hoogte verstelbare middenkolom | Geen |
| Min. Height - Max. Height | 25,5 -106 cm |
| Profieldikte | 19 mm |
| Aanbevolen gebruik | Action Camera/ Foto/Video/ Smartphone |
| Geschikt voor | Camera, Video (2D) |