Flessenstatief voor smartphones: De kraker op elk feestje - statief in de fles en mooie, gekke en grappige herinneringen worden vastgelegd met de smartphone
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Schroefdraad | 1/4" (6,4 mm) |
| Bevestiging | Tripod Thread 1/4" |
| Bijzonderheid | Rotable |
| Materiaal | Siliconen |
| Max. Draagvermogen | 0,300 kg |
| Apparaathbreedte tot | 8,5 cm |
| Apparaathbreedte van | 5,8 cm |
| Gewicht | 62 g |
| Geschikt voor | Smartphone |
| Variant | Neigbaar |
Zorg ervoor dat de drankflessen stevig staan.