Antistatische werking voorkomt nieuwe stofvorming na reiniging
| Kleur | Beige |
| Kleurtoon | Crème Natuur |
| Materiaal | Papier |
| Model | Vochtige Reinigingsdoek |
| Width x Length | 12 x 14 cm |
| Gebruiksdoel | Camera, Video |
| Hazardous substance picto | GHS02 - Flame |
| H-Statement | H226 - Ontvlambare vloeistof en damp |
| P-Statement | P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden/P102 - Buiten het bereik van kinderen houden/P103 - Alvorens te gebruiken, het etiket lezen/P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken/P501a - Dispose of contents/container in accordance with local/regional/national/international regulations |
| Signal word | Gevaar |
| UFI-Code | 7782-60EA-600T-XP3K |
| Hazardous substance picto |
|
| H-Statement | H226 - Ontvlambare vloeistof en damp |
| P-Statement | P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden/P102 - Buiten het bereik van kinderen houden/P103 - Alvorens te gebruiken, het etiket lezen/P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken/P501a - Dispose of contents/container in accordance with local/regional/national/international regulations |
| Signal word | Gevaar |
| UFI-Code | 7782-60EA-600T-XP3K |