Aansluiting geschikt voor retourkanaal voor interactieve toepassingen via terrestrische ingang
Aansluiting op Quadswitch-LNB mogelijk
Bijzonder hoge isolatie voor verbeterde resistentie tegen storingen bij de signaalingangen
| Productlijn | Essential Line |
| Aansluiting | Grounding |
| Aantal Ingangen | 5 |
| Aantal Uitgangen | 8 |
| Ingang | F-Koppeling |
| Stekker type | Euro Plug, Type C (CEE 7/16) |
| Uitgang | F-Koppeling |
| Doorgangsdemping | 6 - 10 dB |
| Max. output niveau | 90 dBµV |
| SAT-multischakelaar | 5 - 862 MHz, 47 - 862 MHz, 950 - 2200 MHz |
| Isolatie SAT Uitgang >= | 35 dB |
| Max. Spanning op Afstand | 500 mA |
| Voedingsspanning | 90 - 250 V |