Dynamische microfoon voor stem en zang voor ambitieuze hobbyzangers en presentatoren, maar ook voor kleine maar professionele podiumoptredens
Robuuste metalen behuizing ter bescherming tegen beschadigingen en invloeden van buitenaf
Betrouwbare, veilige verbinding en hoogwaardige overdracht: door de vergrendelbare XLR-stekker kan de microfoon van de kabel worden verwijderd door deze eenvoudig te ontgrendelen
Als u niet gehoord wilt worden: praktische aan/uit-schakelaar voor snel dempen
| Kleur | Zilver |
| Kleurtoon | Zilver |
| Aansluiting | Stereostekker 6,3mm, XLR-Koppeling |
| Verbinding | Kabel |
| Frequentiebereik | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedantie | 600 Ω |
| Gevoeligheid | - 71 dB |
| Materiaal | Metaal |
| Microfoontype | Dynamisch |
| Model | Mono |
| Richtkarakteristiek | Nier |
| Soort | Handheld microphone |
| Breedte | 54 mm |
| Gewicht | 380 g |
| Hoogte | 180 mm |
| Kabellengte | 3 m |
| Lengte | 54 mm |