Praktisch laptop-onderstel voor het koelen van uw laptop en voor een optimale warmteafvoer met een individueel instelbare hellingshoek voor comfortabel gebruik van de laptop op tafel of op de werkplek
Verticale hoek flexibel instelbaar, ideaal voor ergonomisch werken aan de laptop zowel zittend als staand
Elegant en robuust aluminium oppervlak
Slipvaste voetjes voor een stabiele positie beschermen het oppervlak van plaatsing ook tegen krassen
| Kleur | Zwart |
| Kleur LED | Blauw |
| Kleurtoon | Zwart |
| Aansluiting | USB-Typ-A-Plug |
| Verlichtingsmodi | Static color |
| Aantal Vinnen | 2 |
| Bijzonderheid | Height adjustable/Non-slip |
| Extra Functies | Fan |
| Geluidsterkte | 25 dBA |
| Materiaal body | Aluminium |
| Maximaal gewicht | 5 kg |
| Breedte | 37 cm |
| Diepte | 27 cm |
| Fan Diameter | 12,5 cm |
| Gewicht | 760 g |
| Hoogte | 3 cm |
| Kabellengte | 50 cm |
| Stroomverbruik USB | 480 mA |
| Geschikt voor | Laptop |
| Notebookafmeting | 34 cm to 40 cm [13,3" - 15,6"] |