Praktische laptop-standaard in stijlvolle carbon-look met een comfortabele kantelhoek voor comfortabel gebruik van de laptop op tafel of op de werkplek
Bijzonder fraai: de laptophouder in aantrekkelijke carbon-look is een lust voor het oog op het bureau, zowel op kantoor als thuis
Slipvaste rubberen voetjes voor een stabiele positie beschermen het oppervlak van plaatsing ook tegen krassen
Goede plaatsing van grote apparaten: de laptop-standaard voor op het bureau is perfect voor grote laptops met een beeldschermdiagonaal tot 18,4 inch
De laptophouder is een stijlvol multi-talent: het eenvoudige design met de juiste hellingshoek maakt de laptop-standaard ook tot de ideale boekensteun of tablethouder
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Bijzonderheid | Non-slip |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximaal gewicht | 5 kg |
| Width x Depth x Height | 31,5 x 8,2 x 8,2 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Geschikt voor | Laptop |