- Inclusief adapter: 2x jack vrouwelijk – 1x jack 3.5mm mannelijk
Comfortabele en haarkapselvriendelijke nekbeugel
Gevoerde oorschelpen voor een aangenaam draagcomfort
Flexibele microfoonarm voor een aangename en optimale plaatsing
Kabel-afstandsbediening voor een makkelijke en traploze volumeregeling
Eenzijdige kabelgeleiding voor een aangenaam draagcomfort zonder een wirwar van kabels
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Aansluiting | Stereo 3.5 mm |
| Verbinding | Kabel |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11/10/8/7 |
| Frequentiebereik Koptelefoon | 20 Hz - 20 kHz |
| Frequentiebereik Microfoon | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedantie Koptelefoon | 32 Ω |
| Impedantie Microfoon | 2200 Ω |
| Bouwvorm | On-Ear |
| Extra Functies | Volume control |
| Gevoeligheid Koptelefoon | 95 dB +/-3 dB |
| Gevoeligheid Microfoon | -42 dB +/-3 dB |
| Materiaal | Kunststof |
| Microfoonpositie | Flexibele Beugelmicrofoon |
| Model | Stereo-Hoofdtelefoon |
| Richtkarakteristiek Microfoon | Omnidirektional |
| Gewicht | 150 g |
| Kabellengte | 2 m |
| Speaker Diameter | 30 mm |
| Aanbevolen gebruik | PC |