PC-Office-headset met beweegbare microfoonarm en USB-aansluiting
Gepolsterde oorschelpen en hoofdbeugel voor perfecte pasvorm, ook bij langer dragen
Ademend mesh-materiaal voert vocht van de huid af en voorkomt warmte en transpiratie
Microfoonarm voor verticale positionering
Mute-knop zorgt voor een onmiddellijke volume-uitschakeling van de microfoon
Kabel-afstandsbediening voor een makkelijke en traploze volumeregeling
Eenzijdige kabelgeleiding voor een aangenaam draagcomfort zonder een wirwar van kabels
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Aansluiting | USB-Typ-A-Plug |
| Verbinding | Kabel |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11/10/8/7 |
| Frequentiebereik Koptelefoon | 20 Hz - 20 kHz |
| Frequentiebereik Microfoon | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedantie Koptelefoon | 32 Ω |
| Impedantie Microfoon | 2200 Ω |
| Bouwvorm | Over-Ear |
| Extra Functies | Microphone mute, Volume control |
| Gevoeligheid Koptelefoon | 90 dB +/-3 dB |
| Gevoeligheid Microfoon | -42 dB +/-3 dB |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal oorkussens | Mesh |
| Microfoonpositie | Beugelmicrofoon |
| Model | Stereo-Hoofdtelefoon |
| Richtkarakteristiek Microfoon | Omnidirektional |
| Kabellengte | 2 m |
| Speaker Diameter | 40 mm |
| Aanbevolen gebruik | Notebook, PC |