| Kleur | Bruin |
| Kleurtoon | Eiken |
| Type | Kopenhagen |
| Bevestiging | Nee/Zware recht Ophangsysteem |
| Glassoort | Reflex |
| Materiaal | MDF |
| Type kader | Wood frame |
| Beeldformaat | 28 x 35 cm |
| Width x Height x Depth | 42 x 52 x 3 cm |
| Ca. Grens hoogte | 30 mm |
| Dikte van passepartouts | 1,4 mm |
| Geschatte randbreedte | 15 mm |
| Lijstformaat | 40 x 50 cm |
| Certificering | FSC 100% |
| Type and origin of wood back wall | Cunninghamia lanceolata (Cunninghamia), China (Guangdong) / Eucalyptus grandis (Eucalyptus), China (Guangdong) / Eucalyptus grandis x Eucalyptus urophylla (Eucalyptus), China (Guangdong) / Eucalyptus spp (Eucalyptus), China (Guangdong) / Eucalyptus tereticornis (Eucalyptus), China (Guangdong) / Eucalyptus urophylla (Eucalyptus), China (Guangdong) / Eucalyptus urophylla x E. grandis hybrid (Eucalyptus), China (Guangdong) / Pinus caribaea (Pine), China (Guangdong) / Pinus elliottii (Pine), China (Guangdong) / Pinus massoniana (Pine), China (Guangdong) / Pinus radiata (Pine), China (Guangdong) |
| Type and origin of wood frame | Cunninghamia lanceolata (Cunninghamia), China (Guangdong) / Eucalyptus grandis (Eucalyptus), China (Guangdong) / Eucalyptus grandis x Eucalyptus urophylla(Eucalyptus), China (Guangdong) / Eucalyptus spp (Eucalyptus), China (Guangdong) / Eucalyptus tereticornis (Eucalyptus), China (Guangdong) / Eucalyptus urophylla (Eucalyptus), China (Guangdong) / Eucalyptus urophylla x E. grandis hybrid (Eucalyptus), China (Guangdong) / Pinus Caribaea (Pine), China (Guandong) / Pinus elliottii (Pine), China (Guandong) / Pinus massoniana (Pine), China (Guandong) / Pinus radiata (Pine), China (Guandong) |