Slimme bediening van verlichting met de wifi-led-inbouwspots: creëer lichtbronnen, effectverlichting of speciale lichtsferen – heel eenvoudig via app of spraakbesturing, bijv. dimmen of de kleurtemperatuur wijzigen
Onze led-inbouwspot werkt zonder een gateway (hub): u hebt geen extra apparaat nodig en bespaart extra kosten doordat de slimme lamp een directe wifi-verbinding met de router tot stand brengt
Van gezellig tot en met actief: kies precies de kleurtemperatuur die bij uw activiteiten past, bijv. warm wit voor een ontspannen avondje of daglicht om te koken
Licht precies waar u het wilt hebben: de led-inbouwspot kan +/-15° worden gedraaid, voor een aangename verlichting bij de eettafel, op de bank of op de gang
Stap voor stap naar een Smart Home: Met de Hama Home-app kunt u uw slimme huis met een willekeurig aantal Hama Smart Home-producten uitbreiden en koppelen
Op de bank of in de trein: met de Hama Home-app bedient u de Smart Home-lamp van overal en hebt u altijd controle over uw verlichting
Amazon Alexa of Google Assistant: bedien verschillende lichteffecten gemakkelijk met de plafond-inbouwspots via spraakbesturing
| Kleurweergave-index | 80 |
| Verbinding | WiFi |
| Aangesloten lichtbron (CLS) | En |
| Bluetooth Versie | 4.2 |
| EAR Reg.nr. | DE 38720470 |
| Energie-efficiëntieklasse (A tot G) | G |
| Flikker voor LED en OLED MLS | 1 < |
| Frequentie | 50 Hz |
| Kleurweergave-index R9 | 10 |
| L70B50 levensduur voor LED en OLED lichtbronnen | 25000 h |
| Lichtbron uitwisseling | Permanently installed |
| Lumen maintenance factor (LED/OLED) | 96,50 % |
| Maximaal stralingsvermogen | 0,1 W |
| Netwerk stand-by vermogen (Pnet): (aangesloten lichtbron) | 0,5 W |
| Op kleur instelbare lichtbron | Nee |
| Shift factor voor Pon (min.) | 0,57 |
| Standby power (Psb): | 0,55 W |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Stroboscopic effect for LED and OLED MLS | 0,4 |
| Stroomverbruik in on-modus | 5 kWh/1000h |
| Survival factor (for LED and OLED) | 0,9 |
| Useful luminous flux (Φ360) | 380 lm |
| Voltage (AC) | 230 V |
| Brandpositie | 360 ° |
| Dimbaar | Nee |
| Dimmen | App/Speek |
| IP-beschermingsklasse | IP20 (Dry Rooms) |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 6500 K |
| Model | Ceiling light |
| Spraakassistent | Amazon Alexa/Apple Siri/Google Home |
| Standaard conditie | 25 °C |
| Vermogensopname van een equivalente gangbare gloeilamp | 35 W |
| Breedte | 90 mm |
| Diameter | 90 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Installatiediameter | 90 mm |
| Maximale installatiediepte | 40 mm |
| Netto Gewicht | 78 g |
| Lampstroom | 45 mA |
| Aanbevelingen voor recyclage | Recycling Depot or Collection Point |
| Aanbevolen gebruik | Home Assistent |
| Controle app | Hama Home |
| Suitable for Accent Lighting | No - Beam Angle between 120° and 360° (Φuse) |
| EPREL_registration number | 878575 |
Amazon Alexa:
hiertoe moet de zogenoemde Alexa-Skill "Hama Home" in de Alexa-app worden geactiveerd. De account van de Hama Home-app wordt dan aan Alexa gekoppeld.
Hierdoor is het mogelijk de apparaten met spraaksturing te bedienen (bijv. in-/uitschakelen, traploos dimmen, kleurtemperatuur wisselen).
Google Assistent:
hiertoe moet de "Hama Home"-dienst in de Google Home-app worden geactiveerd. De account van de Hama Home-app wordt dan aan Google gekoppeld.
Hierdoor is het mogelijk de apparaten met spraaksturing te bedienen (bijv. in-/uitschakelen, traploos dimmen, kleurtemperatuur wisselen).