Bewaak en verlicht met de bewakingscamera buitengebieden zoals huis, binnenplaats, tuin, terras, garage via app- en spraakbesturing en met alarmscenario's om bijv. in combinatie met andere Smart Home-producten een veilige en comfortabele woning te creëren
Onze bewakingscamera werkt volledig zonder gateway (hub) via een directe wifi-verbinding: u hebt geen extra apparaat nodig en bespaart bijkomende kosten
Op de bank of in de strandstoel: met de Hama Home-app en de wifi-camera hebt u overal en altijd de controle over perceel, tuin en voordeur
Amazon Alexa of Google Assistant: gebruik spraaksturing om het livebeeld van de wifi-buitencamera eenvoudig op apparaten met een scherm weer te geven
Wifi-bewakingscamera reageert op bewegingen: als de camera een beweging registreert, kunt u een pushmelding krijgen, automatisch een opname laten starten of de geïntegreerde lamp inschakelen
Buitencamera voor dag en nacht: De geïntegreerde schijnwerper vervangt en verbetert de bestaande buitenverlichting - dit maakt een nog gedetailleerdere bewaking van erf, tuin, eigendom en stal mogelijk
Gedetailleerde beelden in het donker: Ook 's nachts kunt u vertrouwen op de camerabewaking dankzij infrarood nachtzicht. Dit werkt onafhankelijk van het geïntegreerde licht
Volg altijd wat er voor de camera gebeurt: Video-opname start automatisch wanneer beweging wordt gedetecteerd - ofwel lokaal opslaan op micro SD-kaarten tot 128 GB of in een betaalde cloud, zodat geen opnamemateriaal verloren gaat
2-weg-audio: microfoon en luidspreker maken communicatie via de wifi-buitencamera mogelijk, bijv. via uw smartphone met de postbode, ook als u onderweg bent
Zeer scherpe beelden: wie er ook op uw perceel sluipt - op de beelden van de buitencamera in Full HD 1080p herkent u alles en iedereen
Stap voor stap naar een Smart Home: Met de Hama Home-app kunt u uw slimme huis met een willekeurig aantal Hama Smart Home-producten uitbreiden en koppelen
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Verbinding | WiFi |
| Draadloos Encryptie | WPA2 |
| Framesnelheid | Max. 25 Pictures per Second |
| Frequentiebereik | 2,4 GHz |
| Geheugencapaciteit | 128 GB |
| Resolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Storage Medium | SD-Card |
| Dekkingshoek | 145 ° |
| Extra Functies | Built-In microphone, Night Light Function, Night vision |
| Geïntegreerd | Luidspreker |
| IP-beschermingsklasse | IP54 (protection against dust and spray water) |
| Spraakassistent | Amazon Alexa (AVS), Apple Siri (Shortcuts), Google Home |
| Techniek | Motion Sensor |
| Breedte | 18 cm |
| Diepte | 17 cm |
| Hoogte | 29,5 cm |
| Aanbevolen gebruik | Home Assistent |
| Controle app | Hama Home |
Amazon Alexa/Google Assistant:
Hiertoe moet de zogenoemde Alexa-skill "Hama Smart Home" in de Alexa-app/"Hama Smart Home"-service in de Google Home-app geactiveerd worden. De account van de Hama Home-app wordt dan aan Alexa/Google gekoppeld.
Dit maakt de videoweergave van de wifi-camera mogelijk bij gebruik van een Amazon/Google-luidspreker met een beeldscherm.