Bewaak met de bewakingscamera buitengebieden zoals huis, binnenplaats, tuin, terras, garage via app- en spraakbesturing en met alarmscenario's om bijv. in combinatie met andere Smart Home-producten een veilige en comfortabele woning te creëren
Wifi-bewakingscamera reageert op bewegingen: als de camera een beweging registreert, kunt u een pushmelding krijgen of automatisch een opname laten starten
Gedetailleerde beelden in het donker: dankzij infrarood-nachtzicht kunt u ook 's nachts op de camerabewaking vertrouwen
Van overal communiceren: de microfoon en luidspreker maken net als bij een intercomsysteem contact mogelijk via de wifi-camera en de smartphone of tablet
Zeer scherpe beelden: wie er ook op uw perceel sluipt - op de beelden van de buitencamera in Full HD 1080p herkent u alles en iedereen
Bescherming tegen stof en spatwater: Dankzij IP54-beschermingsklasse is de bewakingscamera ook geschikt voor permanent gebruik buitenshuis en houdt hij altijd goed zicht op de buitenruimtes van het pand
De bewakingscamera in de slaapstand zetten: activeer gewoon de privé-modus stand als u niet wilt dat de wifi-camera filmt of opneemt
Meer lokale opslag zonder de cloud dankzij de microSD-kaartsleuf: geheugenkaarten tot 128 GB bieden voldoende ruimte voor uitgebreide video-opnamen
Op de bank of in de strandstoel: met de Hama Home-app en de wifi-camera hebt u overal en altijd de controle over perceel, tuin en voordeur
Amazon Alexa, Google Assistant of Apple Siri: gebruik spraaksturing om het livebeeld van de wifi-buitencamera eenvoudig op apparaten met een scherm weer te geven
Onze bewakingscamera werkt volledig zonder gateway (hub) via een directe wifi-verbinding: u hebt geen extra apparaat nodig en bespaart bijkomende kosten
Stap voor stap naar een Smart Home: Met de Hama Home-app kunt u uw slimme huis met een willekeurig aantal Hama Smart Home-producten uitbreiden en koppelen
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Verbinding | WiFi |
| Draadloos Encryptie | WPA2 |
| Framesnelheid | max. 15 Bilder pro Sekunde |
| Frequentiebereik | 2,4 GHz |
| Geheugencapaciteit | 128 GB |
| Maximum hardware resolution | 1920 x 1080 Pixels |
| Online storage capable | En |
| Resolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Storage Medium | microSD |
| Cloud storage capable | En |
| Dekkingshoek | 110 ° |
| Extra Functies | Built-In microphone, Night Light Function, Night vision |
| Geïntegreerd | Luidspreker |
| IP-beschermingsklasse | IP54 (protection against dust and spray water) |
| Maximum swivel range | 0 ° |
| Omgevingstemperatuur tijdens gebruik | ca. -10°C to ca. +50°C |
| Spraakassistent | Amazon Alexa (AVS), Google Home |
| Techniek | Motion Sensor |
| Tilt angle (maximum) | 0 ° |
| Breedte | 7 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Kabellengte | 180 cm |
| Stroomtoevoer | Power Supply Unit (5V) |
| Aanbevolen gebruik | Home Assistent |
| Controle app | Amazon Alexa/Apple Home/Google Home/Hama Home |
Amazon Alexa/Google Assistant:
Hiertoe moet de zogenoemde Alexa-skill "Hama Home" in de Alexa-app/"Hama Home"-service in de Google Home-app geactiveerd worden. De account van de Hama Home-app wordt dan aan Alexa/Google gekoppeld.
Dit maakt de videoweergave van de wifi-camera mogelijk bij gebruik van een Amazon/Google-luidspreker met een beeldscherm.