Één, twee of drie - slimme tuinverlichting gecombineerd: Breid de Hama tuinverlichting uit met deze tuinspots als lichtbron, effectverlichting of om speciale lichtsferen te creëren - maak van je tuin een artistieke lichtinstallatie
It doesn't matter: Met de Smart Home-standaard Matter kunt u het wifi-lamp in elke Matter-compatibele app integreren, bijv. Alexa, Apple Home, Google Home, Home Assistant - bedien slimme apparaten in het huishouden nog comfortabeler
Scannen en aan de slag: Smart Home kan zo eenvoudig zijn - scan de QR code met je smartphone en de slimme lamp wordt automatisch geïntegreerd in de Matter Smart Home
Weerbestendige buitenlamp: Of het nu gaat om een zomerfeest of een kerstfeest in de tuin - met de tuinspot geniet u ook bij regen en sneeuw van de sfeervolle, slimme tuinverlichting, want de beschermingsklasse IP65 beschermt tegen waterstralen uit alle richtingen
Licht waar u het wilt hebben: De hoek van de tuinspot kan zowel aan de scharnier van de bodempen als aan de montagevoet naar wens worden versteld, om boomkruinen, tuinpaden op betoverende wijze te verlichten of accenten op de tuinmuur te zetten
De perfecte positie in het gazon, bloemenbed en bloempot: met de bodempen steekt u de tuinspot in elke losse bodem en laat u uw tuin stralen
Tuinspot als buitenlamp: Bevestig de led-buitenlamp met de geschroefde montagevoet aan muur, plafond of vloer en verlicht tuin, huis en terras of zet bepaalde delen op kunstzinnige wijze in het licht
Slim kleurenspel: Kies uit 16 miljoen kleuren precies de juiste voor uw stemming of uw gelegenheid en verlicht bomen en struiken in uw favoriete kleur met de tuinverlichting, kies een bonte kleurwisseling voor het feest of dim de tuinspot voor een gezellige tuinverlichting
Unieke buitenverlichting: koppel tot drie slimme tuinlampen aan elkaar om een artistiek verlichting voor uw tuin te realiseren
Stap voor stap naar een Smart Home: Met de Hama Home-app kunt u uw slimme huis met een willekeurig aantal Hama Smart Home-producten uitbreiden en koppelen
Op de bank of in de trein: met de Hama Home-app bedient u de wifi-led-lamp van overal en hebt u altijd controle over uw verlichting
Amazon Alexa of Google Assistant: bedien verschillende lichteffecten gemakkelijk met de slimme lamp via spraakbesturing
Onze tuinspot werkt zonder een gateway (hub): u hebt geen extra apparaat nodig en bespaart extra kosten doordat de wifi-tuinspot een directe wifi-verbinding met de router tot stand brengt
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Lichtkleur | Multi-Colour |
| Verbinding | WiFi |
| Energie-efficiëntieklasse (A tot G) | G |
| Flikker voor LED en OLED MLS | 1 < |
| Frequentie | 50 Hz |
| Frequentieband | 2,4GHz |
| L70B50 levensduur voor LED en OLED lichtbronnen | 25000 h |
| Lichtbron | Directional |
| Lichtbron uitwisseling | Permanently installed |
| Licht output | 3 W |
| On-mode power (Pon): | 7 W |
| Op kleur instelbare lichtbron | En |
| Standby power (Psb): | 0,5 W |
| Stroomverbruik in on-modus | 3 kWh/1000h |
| Voltage (AC) | 220 V |
| Dimbaar | En |
| Dimfunctie | Variable |
| Dimmen | Afstandsbediening/App |
| IP-beschermingsklasse | IP65 (protection against dust entry and continuous rain) |
| Lichtkleur | Warm White - 2700 K |
| Max. lumen | 250 lm |
| Model | Outdoor Lamp |
| Spraakassistent | Amazon Alexa/Google Assistant/Google Home |
| Width x Depth | 64 x 64 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Kabellengte | 200 cm |
| Netto Gewicht | 280 g |
| Stroomstekker | Type E (CEE 7/5) |
| Stroomtoevoer | Externe stroomtoevoer |
| Aanbevolen gebruik | Home Assistent |
| Controle app | Hama Home |
| EPREL_registration number | 2356945 |
Deze tuinlamp is een uitbreiding en kan alleen gebruikt worden in combinatie met de Hama tuinlamp WLAN, tuinspot + bodempen, Matter, IP65, gekleurd (art.nr. 00176679) worden gebruikt.
Afhankelijk van het gebruikte Matter-compatibele systeem kan voor de werking een hub nodig zijn.
De Hama Home-app maakt directe installatie en gebruik zonder extra apparaten mogelijk.