Hoogwaardige koffer in alu-look voor archivering voor 50 lp's in beschermhoezen
| Kleur | Zilver |
| Kleurtoon | Zilver |
| Materiaal | ABS, Aluminium, Polyester |
| Max. Capaciteit | 50 |
| Buitenmaat Breedte | 33,5 cm |
| Buitenmaat Diepte | 21,3 cm |
| Buitenmaat Hoogte | 36 cm |
| Geschikt voor | Disc |
Lp-beschermhoezen worden niet meegeleverd.