Draadloze in-ear koptelefoon met spatwaterbescherming: True-Wireless-koptelefoon met equalizer voor optimaal muziekgenot, plus comfortabele bediening en comfortabel telefoneren – eenvoudig, handig en intuïtief in gebruik
Genoeg sound: Of het nu gaat om muziek, podcasts of gesprekken - met een accuduur van 16 uur dankzij de mobiele oplaadbox kunt u uw favoriete albums telkens opnieuw beluisteren
Gereduceerd tot de essentie: comfortabele in-ear oordopjes zonder wirwar van kabels voor nog meer vrijheid
Draadloze koptelefoon met nog beter geluid: equalizer met drie verschillende geluidseffecten voor extra bas, extra hoge tonen of een uitgebalanceerde sound
Spatwaterdicht volgens IPX4: geen paniek als het plotseling begint te regenen - de Bluetooth-headset is spatwaterdicht en zorgt ook bij slecht weer voor goede muziek
Aanraakbediening: de touch-sensor maakt een intuïtieve bediening mogelijk, zonder dat u de mobiele telefoon uit uw zak hoeft te halen, bijv. muziekweergave (afspelen/pauzeren/nummer vooruit/nummer terug), gesprekken aannemen/voeren/afwijzen, equalizer
Ondersteunt de beschikbare spraakassistenten Siri en Google Assistant
Dankzij de geïntegreerde microfoon kunt u heel eenvoudig tussen muziekweergave en het aannemen van een gesprek omschakelen; daarmee mist u tijdens het luisteren naar muziek geen inkomend gesprek meer
Goede muziek zonder gedoe: bij openen van de oplaadbox worden beide oortelefoons automatisch geactiveerd en maken ze verbinding met elkaar en met de mobiele telefoon
Draadloze koptelefoon met klein en licht in-ear design: De in-ear-koptelefoons wegen slechts 4 g per earpiece - u merkt dus niets anders dan geluid in uw oren en desondanks is een stevige pasvorm gegarandeerd
De uitstekende pasvorm reduceert ongewenste externe geluiden, zodat u ongestoord van uw muziek kunt genieten
Perfecte pasvorm voor uw oor: de Bluetooth-koptelefoon met in-ear-design met siliconen eartip past veilig en comfortabel in elk oor
Inclusief earplugs: twee siliconen opzetstukjes in drie maten (S, M, L) voor een individuele, perfecte pasvorm
De cirkel is rond: dit product bestaat voor ten minste 20 % uit gerecyclede materialen – zo nemen we deel aan een milieuvriendelijke kringloop
FSC-gecertificeerd: het papier, karton en karton in onze verpakkingen zijn afkomstig uit duurzaam bosbeheer, hetgeen betekent dat we de grondstof hout op een hulpbronnenbesparende manier gebruiken
|
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Type | Spirit |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Bluetooth Versie | 5.0 |
| Frequentieband | 2402-2480MHz |
| Frequentiebereik Koptelefoon | 20 Hz - 20 kHz |
| Frequentiebereik Microfoon | 100 Hz - 5 kHz |
| Impedantie Koptelefoon | 32 Ω |
| Impedantie Microfoon | 2,2 Ω |
| Transmission distance | 10 m |
| Bouwvorm | In-Ear |
| Compatibele bluetooth-profielen | A2DP V1.3/AVRCP V1.6/HFP V1.7/SPP V1.2 |
| Extra Functies | Answer button/Finger-Touch Sensor/QuickPair/True Wireless/Voice control |
| Gesprekstijd Max. | 3 h |
| Gevoeligheid Koptelefoon | 92 dB +/- 3 dB |
| Gevoeligheid Microfoon | -42 dB ± 3 dB |
| Laadfrequentie | 3 x |
| Max. muziektijd | 4 h |
| Max. Standby | 150 h |
| Microfoonpositie | Geïntegreerde Microfoon |
| Model | Stereo |
| Richtkarakteristiek Microfoon | Omnidirektional |
| Spraakassistent | Apple Siri/Google Assistant |
| Gewicht | 40 g |
| Speaker Diameter | 6 mm |
| Laadmethode | USB-C socket |
| Oplaadtijd in Uren | 2 h |
| Aanbevolen gebruik | Sport |
| Power supply included | Nee |
| Required high performance power supply | 2.0 W |
| Required minimum power supply | 2.0 W |
| USB PD | Nee |
Om de oortelefoons voor de eerste keer te kunnen gebruiken, moet u ze na het openen van de oplaadbox met uw smartphone verbinden. Neem de gebruiksaanwijzing in acht.
De volgende keer dat ze worden gebruikt, maken de oortelefoons automatisch verbinding met elkaar en met de gekoppelde mobiele telefoon.