Ultralichte Bluetooth-stereo-headset, ideaal voor sport dankzij perfecte zit en draadloze muziekweergave
Dankzij een draad in de kabel kan de oortelefoon als Ear-Hook worden gebruikt, maar tevens als klassieke In-Ear
Met deze oortelefoon en zijn zweetresistente materialen kunt u zich bij uw lievelingsmuziek helemaal sportief uitleven
De ergonomische oorbeugel past zich perfect op uw oren aan en zorgt bijgevolg voor een veilig, stabiel houvast - tevens bij beweging
Dankzij de geïntegreerde microfoon kunt u heel eenvoudig tussen muziekweergave en het aannemen van een gesprek omschakelen; daarmee mist u tijdens het luisteren naar muziek geen inkomend gesprek meer
Maakt het mogelijk om de koptelefoon met meerdere Bluetooth-apparaten tegelijk te verbinden
Ondersteunt de beschikbare spraakassistenten Siri en Google Assistant
De uitstekende pasvorm reduceert ongewenste externe geluiden, zodat u ongestoord van uw muziek kunt genieten
Inclusief earplugs: twee siliconen opzetstukjes in drie maten (S, M, L) voor een individuele, perfecte pasvorm
|
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Productlijn | Bluetooth Line |
| Type | Freedom |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Bluetooth Versie | 5.3 |
| Frequentieband | 2402-2480MHz |
| Frequentiebereik Koptelefoon | 20 Hz - 20 kHz |
| Frequentiebereik Microfoon | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedantie Koptelefoon | 32 Ω |
| Impedantie Microfoon | 2,2 Ω |
| Technologie | MultiPoint |
| Transmission distance | 10 m |
| Bijzonderheid | Duplex |
| Bouwvorm | In-Ear |
| Compatibele bluetooth-profielen | A2DP V1.3/AVRCP V1.6/HFP V1.7/SPP V1.2 |
| Extra Functies | Answer button/QuickPair/Voice control/Volume control |
| Gesprekstijd Max. | 5.5 h |
| Gevoeligheid Koptelefoon | 96 dB +/- 3 dB |
| Gevoeligheid Microfoon | -42 dB |
| Max. muziektijd | 6 h |
| Max. Standby | 4320 h |
| Microfoonpositie | Kabelmicrofoon |
| Model | Stereo |
| Richtkarakteristiek Microfoon | Omnidirektional |
| Spraakassistent | Apple Siri/Google Assistant |
| Gewicht | 12 g |
| Speaker Diameter | 10 mm |
| Laadmethode | USB-C socket |
| Oplaadtijd in Uren | 2 h |
| Aanbevolen gebruik | Sport |
| Power supply included | Nee |
| Required high performance power supply | 1.0 W |
| Required minimum power supply | 1.0 W |
| USB PD | Nee |