Bluetooth-luidspreker voor perfect muziekplezier overal en altijd met uw mobiele telefoon, tablet of laptop
Harmonie van geluid en licht: De led-verlichting kan in 5 verschillende modi passend bij de muziek of stemming veranderen, maar is ook gewoon als subtiele lichtbron buiten te gebruiken
True-Wireless-stereo: koppel twee luidsprekers via Bluetooth en zet ze op een willekeurige plaats in de ruimte voor een echte stereo-sound
Spatwaterdicht volgens IPX4: geen paniek als het plotseling begint te regene - de luidspreker is spatwaterdicht en zorgt ook bij slecht weer voor goede muziek
Langer van uw favoriete nummers genieten: de gebruiksduur van de luidspreker via Bluetooth bedraagt tot 12 uur
|
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Aansluiting | 3.5-mm-Stereokoppeling/USB-C-Connector |
| Audio weergave | Audio-in (3.5 mm jack plug) |
| Max. Bereik | 10 m |
| Verbinding | 3.5-mm-Stereokoppeling, Bluetooth |
| Bluetooth Versie | 5.0 |
| Capaciteit | 2000 mAh |
| Spanning | 7,4 V |
| Audio Systeem | Stereo |
| Compatibele bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Extra Functies | Speakerphone, True Wireless |
| IP-beschermingsklasse | IPX4 (Protection against drizzle) |
| Maximaal muziekvermogen | 30 W |
| Breedte | 9,6 cm |
| Diepte | 9,6 cm |
| Gewicht | 700 g |
| Hoogte | 19,5 cm |
| Accuduur maximaal | 12 h |
| Batterij Type | Lithium Ion Battery |
| Oplaadtijd in Uren | 3 h |
| Stroomtoevoer | Integrated Li-Ionen-Battery |
| Vermogen | 14,8 Wh |
| Aanbevolen gebruik | Mobile Music |
| Power supply included | Nee |
| Required high performance power supply | 10.0 W |
| Required minimum power supply | 10.0 W |
| USB PD | Nee |