Voor aansluiting van pc, notebook, MacBook, tablet op een USB-stick, muis, toetsenbord of printer
High-speed gegevensoverdrachtsnelheid tot 480 Mbps
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Productlijn | Entry Line |
| Kwaliteit | Entry |
| Aansluiting | USB-Typ-A-Plug |
| Aansluitingsdetails | 4x USB-A / USB 2.0 / max. 480 Mbit/s |
| Connectie kabel | Geïntegreerd |
| USB-Standaard | USB 2.0 |
| Aantal Aansluitingen | 4 |
| Model | Bus Powered |
| Breedte (Body) | 5,6 cm |
| Diepte (Body) | 5,6 cm |
| Hoogte (Body) | 1,3 cm |
| Kabellengte | 0,15 m |