Ideaal wanneer de slots schaars zijn: voor aansluiting van pc, notebook, MacBook, tablet op een USB-stick, muis, toetsenbord of printer
High-speed gegevensoverdrachtsnelheid tot 480 Mbps
Extra netadapter voor stabiele, apparaatonafhankelijke voeding van de aangesloten USB-apparaten
Afneembare USB-kabel voor verbinding met pc/notebook
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Productlijn | Entry Line |
| Kwaliteit | Entry |
| Aansluiting | USB-Typ-A-Plug |
| Aansluitingsdetails | 4x USB-A / USB 2.0 / max. 480 Mbit/s |
| Connectie kabel | Te verwijderen |
| USB-Standaard | USB 2.0 |
| Aantal Aansluitingen | 4 |
| Model | With Power Supply |
| Breedte (Body) | 9,6 cm |
| Diepte (Body) | 6 cm |
| Hoogte (Body) | 1,4 cm |
| Kabellengte | 1,5 m |
Om een foutloze werking te garanderen, moet de meegeleverde netadapter worden aangesloten.