Compacte klemhouder voor een stevige bevestiging van een smartphone aan het ventilatierooster van een voertuig
Past zich aan: eenvoudige en individuele aanpassing aan het apparaat door beweegbare klemhouder
Compact design voor het plaatsbesparend aanbrengen
Geschikt voor iedere smartphone met en zonder case of beschermhoes
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. Draagvermogen | 0,25 kg |
| Model | Car Holder |
| Montage | Ventilation Grill Attachment |
| Apparaathbreedte tot | 9 cm |
| Apparaathbreedte van | 4.5 cm |
| Gewicht | 77 g |
| Geschikt voor | Smartphone |