Set bestaande uit een auto-oplaadadapter met Qualcomm® Quick Charge™ 3.0-snellaadtechnologie en oplaadkabel: zo laadt u uw smartphone of tablet met USB-C-aansluiting op topsnelheid op via de sigarettenaansteker in de auto of vrachtwagen
Perfect voor smartphones met een hoog laadvermogen: apparaten razendsnel opladen, tot 50% in 30 minuten, ideaal voor de nieuwste generatie apparaten
Maximale compatibiliteit: Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 is universeel te gebruiken, dus geschikt voor smartphones, tablets, Power Packs
Intelligente chipset voor veilig opladen: beveiliging tegen overbelasting, overspanning en kortsluiting, IC met temperatuurbescherming
Geoptimaliseerd laadproces ontziet de accu en verlengt daarmee de technische levensduur
Aangesloten apparatuur wordt automatisch herkend en optimaal opgeladen
Robuuste connectoren met gegoten trekontlasting, mechanisch extreem belastbaar
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Aansluiting | Cigarette Lighter Plug, USB-C-plug |
| USB Aansluitingen | 1 |
| Input Voltage Range from/to | 12-24 V |
| Oplaadtechnologie | Supports Qualcomm® 3.0 |
| Uitgangsspanning/uitgangsstroom | 3,6 - 6,5V/ 3A, 6,5 - 9V/ 2A, 9 - 12V/ 1,5A |
| Display | LED-Funktion |
| Soort | Car charging set |
| Kabellengte | 1,5 m |
| Max. Uitgangsvermogen | 19,5 W |
Of uw smartphone de of Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0-technologie ondersteunt, vindt u in de productinformatie of gebruiksaanwijzing van het eindapparaat; u kunt ook contact met de fabrikant opnemen.
Deze oplader beschikt over de originele Qualcomm Quick Charge™-certificering, die waarborgt dat de oplaadadapter voldoet aan de Qualcomm-normen voor prestaties en veiligheid.