Oplaadadapter met de snellaadtechnologie Qualcomm® Quick Charge™ 3.0: zo laadt u uw smartphone op topsnelheid op via het stopcontact
Perfect voor smartphones met een hoog laadvermogen: laad apparaten high-speed op, tot 50 % in 30 minuten, ideaal voor apparaten van de nieuwere generatie, omdat er vaak geen oplader meer bij aankoop wordt meegeleverd
Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 technologie garandeert extreem snel opladen, sneller dan met gangbare oplaadtechnologieën
Maximale compatibiliteit: Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 is universeel te gebruiken, dus geschikt voor smartphones, tablets, Power Packs
Intelligente chipset voor veilig opladen: beveiliging tegen overbelasting, overspanning en kortsluiting, IC met temperatuurbescherming
Geoptimaliseerd laadproces ontziet de accu en verlengt daarmee de technische levensduur
Aangesloten apparatuur wordt automatisch herkend en optimaal opgeladen
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Aansluiting | USB Type A female/female |
| Stekker type | Euro Plug, Type C (CEE 7/16) |
| USB Aansluitingen | 1 |
| Input Voltage Range from/to | 100-240 V |
| Oplaadtechnologie | Supports Qualcomm® 3.0 |
| Display | LED-Funktion |
| Soort | USB-Laadadapter |
| Breedte (Body) | 5,5 cm |
| Diepte (Body) | 2,3 cm |
| Hoogte (Body) | 4,6 cm |
| Max. Uitgangsvermogen | 19,5 W |
| Aanbevolen gebruik | Smartphone |
Of uw smartphone de of Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0-technologie ondersteunt, vindt u in de productinformatie of gebruiksaanwijzing van het eindapparaat; u kunt ook contact met de fabrikant opnemen.
Deze oplader beschikt over de originele Qualcomm® Quick Charge™-certificering, die waarborgt dat de oplaadadapter voldoet aan Qualcomm®-normen voor prestaties en veiligheid.