| Producent | Model |
|---|---|
| Apple | iPhone 16 Plus |
| Apple | iPhone 16 Pro Max |
| Apple | iPhone 16 |
| Apple | iPhone 16 Pro |
Set bestaande uit een oplaadadapter met Power Delivery-snellaadtechnologie en oplaadkabel: zo laadt u uw smartphone of tablet met USB-C-aansluiting op topsnelheid op via het stopcontact
Perfect voor smartphones met een hoog laadvermogen: Laad apparaten high-speed op, tot 60 % in 30 minuten, ideaal voor apparaten van de nieuwere generatie, omdat er vaak geen oplader meer bij aankoop wordt meegeleverd
Maximale compatibiliteit: Power Delivery is universeel te gebruiken, dus geschikt voor smartphones, AirPods, tablets en Power Packs
Aangesloten apparatuur wordt automatisch herkend en optimaal opgeladen
Geoptimaliseerd laadproces ontziet de accu en verlengt daarmee de technische levensduur
Robuuste connectoren met gegoten trekontlasting, mechanisch extreem belastbaar
Intelligente chipset voor veilig opladen: beveiliging tegen overbelasting, overspanning en kortsluiting, IC met temperatuurbescherming
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Aansluiting | USB-C-plug |
| Stekker type | Euro Plug, Type C (CEE 7/16) |
| USB Aansluitingen | 1 |
| Ingangsspanning vanaf | 110 V |
| Oplaadtechnologie | Power Delivery, Supports Qualcomm® 2.0, Supports Qualcomm® 3.0 |
| Uitgangsspanning/uitgangsstroom | 5V/ 3A, 9V/ 2,22A, 12V/ 1,67A |
| Upload Speed | Fast Charge |
| Soort | Travel charging set |
| Kabellengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | Charging/data cable USB Type-C - USB Type-C |
| Set inhoud | 1 |
Of uw smartphone de PD (Power Delivery)-technologie ondersteunt, vindt u in de productinformatie of gebruiksaanwijzing van het eindapparaat; u kunt ook contact met de fabrikant opnemen.