| Producent | Model |
|---|---|
| Pixel 10 Pro | |
| Pixel 10 | |
| Pixel 10 Pro XL |
Draadloos, efficiënt en veiliger dan ooit met de Qi2-oplader voor snel opladen: stijlvol inductief laadstation met Qi2 Wireless Charging met nauwkeurige, magnetische uitlijning - simpelweg de telefoon plaatsen en alle compatibele smartphones draadloos opladen
Qi2-oplader in hoogwaardig design voor op tafel: plaats de smartphone eenvoudig op het oplaadpad met Qi2-standaard en laad hem op
Dankzij de geïntegreerde magnetische ring kunnen alle compatibele apparaten eenvoudig in de oplader worden geplaatst en optimaal worden gepositioneerd voor efficiënt opladen – zonder het onhandige handmatige uitlijnen
Voor elke kijkhoek: de smartphonehouder kan van 0 - 65 graden worden gekanteld, zodat u met een ontspannen nek op uw telefoon kunt kijken. De smartphone zelf kan op de draadloze oplader naar wens 360° worden gedraaid of in staand of liggend formaat worden geplaatst
Universele Qi2-standaard: de inductie-oplader werkt met alle originele Apple MagSafe-producten en Hama telefoonhoesjes met magneetring en met alle Qi2-compatibele apparaten
Opladen met USB-C kan ook: of het nu gaat om een mobiele telefoon, Power Pack of Bluetooth-luidspreker met USB-C-aansluiting - deze apparaten kunnen ook worden opgeladen via de USB-C-aansluiting van het oplaadstation
Alles binnen handbereik: alles van pennen tot True-Wireless-koptelefoons direct bij de hand
Hoogwaardige en robuuste metalen behuizing met afgeronde aluminium randen voor een elegante look
Smartphones en andere compatibele apparaten draadloos opladen met Qi2-technologie
Wireless-Fast-Charge-technologie garandeert extreem snel opladen
Smartphones in cases die compatibel zijn met Wireless-Charging hoeven niet uit de case te worden gehaald en kunnen direct draadloos worden opgeladen
Opgelegde apparaten worden automatisch herkend en optimaal opgeladen
Gegarandeerde maximale laadsnelheid met een op het toestel geoptimaliseerd laadproces
Geoptimaliseerd laadproces ontziet de accu en verlengt daarmee de technische levensduur
Tafeloplader in aantrekkelijk design ziet er goed uit, voelt goed aan en past in decent zwart-antraciet perfect in elke kantoor- of woonomgeving
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Aansluiting | USB-C-Connector |
| Ingang | 5V/3A, 9V/3A |
| Input Voltage Range from/to | 5-9 V |
| Oplaadtechnologie | Wireless Fast Charge |
| QI certification | En |
| Upload Speed | Fast Charge |
| Bijzonderheid | Magnetic |
| Breedte | 120 mm |
| Gewicht | 330 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Lengte | 150 mm |
| Input Voltage 1 / Max. Input Current 1 | 5 V / 3 A |
| Input Voltage 2 / Max. Input Current 2 | 9 V / 3 A |
| Max. Uitgangsvermogen | 15 W |
| Vereiste accessoires | Oplader |
| Aanbevolen gebruik | Smartphone |
| Gebruiksdoel | Smartphone |
| Geschikt voor | Handy |
De oplader beschikt over een USB-C kabel voor aansluiting op de voeding. Hiervoor is een PD (Power Delivery)-compatibele netadapter of oplader met USB-C-aansluiting vereist met een laadvermogen van minimaal 30 watt (apart verkrijgbaar).
Deze oplader beschikt over de originele Qi2-certificering, die waarborgt dat de oplader voldoet Qi2-normen voor prestaties en veiligheid.
Of uw smartphone de Qi2-technologie ondersteunt, vindt u in de productinformatie of gebruiksaanwijzing van het eindapparaat; u kunt ook contact met de fabrikant opnemen.