| Producent | Model |
|---|---|
| Samsung | Galaxy S26 Ultra |
| Pixel 10a | |
| Apple | iPhone 17e |
| Samsung | Galaxy S26 |
| Samsung | Galaxy S26+ |
Magnetisch Power Pack voor onbeperkte vrijheid: of u gaat shoppen, op reis bent of een festival bezoekt – uw smartphone wordt draadloos opgeladen en is altijd klaar voor gebruik; u hoeft hem alleen maar aan te sluiten en op te laden
Draadloze powerbank zorgt voor een energieboost onderweg: maak foto's, schrijf berichten of bekijk video's, blijf gewoon uw Qi2- of MagSafe-compatibele smartphone gebruiken terwijl u hem draadloos oplaadt
Dankzij de geïntegreerde magnetische ring kunnen alle compatibele apparaten eenvoudig in de oplader worden geplaatst en optimaal worden gepositioneerd voor efficiënt opladen – zonder het onhandige handmatige uitlijnen
Smartphones en andere compatibele apparaten draadloos opladen met Qi2-technologie
In de Qi2-competitie: de wireless powerbank heeft de strenge tests van het Wireless Power Consortium (WPC) doorstaan en is Qi2 gecertificeerd
Gecertificeerde cellen voor de hoogste kwaliteit en veilig opladen: beveiliging tegen overbelasting, overspanning, oververhitting en kortsluiting
Niets stoort: de detectie van vreemde voorwerpen stopt het oplaadproces zodra voorwerpen zoals munten of sleutels tussen de accu en de mobiele telefoon komen, zodat de smartphone ook veilig draadloos in zakken of tassen kan worden opgeladen
Geoptimaliseerd laadproces ontziet de accu en verlengt daarmee de technische levensduur
Universele Qi2-standaard: de inductie-oplader werkt met alle originele Apple MagSafe-producten en Hama telefoonhoesjes met magneetring en met alle Qi2-compatibele apparaten
Dankzij Charge Through laadt u uw mobiele telefoon met de Power Pack op terwijl de powerbank zichzelf tegelijkertijd oplaadt
| Kleur | Grijs |
| Kleurtoon | Antraciet |
| Aansluiting Ingang | USB-C-coupling |
| Aansluiting Uitgang 1 | USB-C-coupling |
| Aantal Uitgangen | 1 |
| Capaciteit | 10000 mAh |
| Oplaadtechnologie | Power Delivery 3.0/Wireless Fast Charge |
| Upload Speed | Fast Charge |
| W x H x L | 68 x 15,8 x 102 mm |
| Gewicht | 196 g |
| Aansluiting 1 | USB-Type-C-Cable |
| Aanbevolen gebruik | Smartphone |
De oplaadfunctie kan worden gebruikt met elke smartphone die inductief kan worden opgeladen.
Of uw smartphone de draadloze oplaadtechnologie (Wireless Charging) ondersteunt, vindt u in de productinformatie of de gebruiksaanwijzing van de smartphone; u kunt ook contact met de fabrikant opnemen.