Vol vermogen voor uw mobiele telefoon, tablet, etc.: met de inklapbare snellader supersnel opladen via het stopcontact – oplaadadapter met de snellaadtechnologie Power Delivery, ondersteunt tevens Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Zet de turbo aan: de snellader laadt met een veel hoger laadvermogen dan een conventionele oplader – oplaadsnelheid met Power Delivery tot 30 watt, ondersteunt tevens Qualcomm® Quick Charge™
Perfect voor smartphones met een hoog laadvermogen: Laad apparaten high-speed op, tot 60 % in 30 minuten, ideaal voor apparaten van de nieuwere generatie, omdat er vaak geen oplader meer bij aankoop wordt meegeleverd
Perfect voor op reis: de opvouwbare, ultraplatte snellaadstekker heeft een in- en uitklapbare eurostekker - past in elke handtas of broekzak
Krachtige GaN-oplader: maximale efficiëntie bij een lage warmteontwikkeling en dat in een compact en licht ontwerp – componenten van galliumnitride maken het mogelijk
Supercompact model, volledige power: Ruimtebesparend System-on-Chip-ontwerp maakt een ultrakleine en lichtgewicht oplader mogelijk zonder dat dit ten koste gaat van het vermogen
Maximale compatibiliteit: Power Delivery en Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 zijn universeel te gebruiken, dus geschikt voor smartphones, tablets en Power Packs
Ondersteunt de Power-Delivery- en Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/ 3.0-technologie, dit garandeert extreem snel laden, sneller dan bij de gebruikelijke laadmethoden
Geoptimaliseerd opladen is beter voor de accu en verlengt zo de levensduur van mobiele telefoon, tablet etc.
Aangesloten apparatuur wordt automatisch herkend en optimaal opgeladen
Intelligente chipset voor veilig opladen: beveiliging tegen overbelasting, overspanning en kortsluiting, IC met temperatuurbescherming
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Aansluiting | USB-C-Connector |
| Stekker type | Euro Plug, Type C (CEE 7/16) |
| USB Aansluitingen | 1 |
| Oplaadtechnologie | Power Delivery 3.0 |
| Soort | USB-Laadadapter |
| Breedte (Body) | 3.7 cm |
| Diepte (Body) | 2 cm |
| Hoogte (Body) | 5,5 cm |
| Max. Uitgangsvermogen | 30 W |
| Aanbevolen gebruik | Smartphone/Tablet |
Of uw smartphone de PD (Power Delivery)-of Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0-technologie ondersteunt, vindt u in de productinformatie of gebruiksaanwijzing van het eindapparaat; u kunt ook contact met de fabrikant opnemen.