Snellader voor maximaal twee apparaten tegelijk met uittrekbare USB-C-kabel om mobiele telefoons, tablets, laptops etc.op topsnelheid via het stopcontact op te laden - oplaadadapter met snellaadtechnologie Power Delivery, ondersteunt ook Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Zet de turbo aan: de snellader laadt met een veel hoger laadvermogen dan een conventionele oplader – oplaadsnelheid met Power Delivery tot 65 watt, ondersteunt tevens Qualcomm® Quick Charge™
Krachtige GaN-oplader: maximale efficiëntie bij een lage warmteontwikkeling en dat in een compact en licht ontwerp – componenten van galliumnitride maken het mogelijk
Perfect voor smartphones met een hoog laadvermogen: Laad apparaten high-speed op, tot 60 % in 30 minuten, ideaal voor apparaten van de nieuwere generatie, omdat er vaak geen oplader meer bij aankoop wordt meegeleverd
USB-C kabel altijd bij de hand: desgewenst kan de kabel traploos tot 70 cm worden uitgetrokken en na gebruik automatisch weer in de behuizing worden opgerold, zonder kabelwirwar
Power for two: hoogwaardige USB-oplader met uittrekbare USB-C-laadkabel en een extra USB-C-aansluiting om tot twee apparaten tegelijk op te laden, bijv. smartphone en tablet
Maximale compatibiliteit: Power Delivery en Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 zijn universeel te gebruiken, dus geschikt voor smartphones, AirPods, tablets, Power Packs en notebooks
Ondersteunt de Power-Delivery- en Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/ 3.0-technologie, dit garandeert extreem snel laden, sneller dan bij de gebruikelijke laadmethoden
Geoptimaliseerd laadproces ontziet de accu en verlengt daarmee de technische levensduur
Aangesloten apparatuur wordt automatisch herkend en optimaal opgeladen
Intelligente chipset voor veilig opladen: beveiliging tegen overbelasting, overspanning en kortsluiting, IC met temperatuurbescherming
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Aansluiting | USB-C-Connector, USB-C-plug |
| Stekker type | Euro Plug, Type C (CEE 7/16) |
| USB Aansluitingen | 2 |
| Input Voltage Range from/to | 200-240 V |
| Oplaadtechnologie | Power Delivery 3.0, Supports Qualcomm® 3.0 |
| Extra Functies | Extendable charging cable |
| Soort | Reislader |
| Breedte | 3,1 cm |
| Diepte | 5,8 cm |
| Gewicht | 160 g |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Kabellengte | 0,700 m |
| Max. Uitgangsvermogen | 65 W |
Of uw smartphone de PD (Power Delivery)-of Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0-technologie ondersteunt, vindt u in de productinformatie of gebruiksaanwijzing van het eindapparaat; u kunt ook contact met de fabrikant opnemen.
Het geïntegreerde oplaad-IC past de USB-aansluiting aan het aangesloten apparaat aan. Daardoor kunnen apparaten van alle merken met maximale snelheid worden opgeladen. Het apparaat heeft een totaal vermogen van max. 65 W. Wanneer er twee apparaten tegelijkertijd worden aangesloten, dan wordt het laadvermogen verdeeld.