Altijd klaar om op te laden: compacte oplaadadapter met geïntegreerde, uittrekbare USB-C-kabel en extra USB-C-aansluiting – voedt maximaal twee apparaten tegelijk in de auto of vrachtwagen via de sigarettenaansteker
Ondersteunt de Power-Delivery- en Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/ 3.0-technologie, dit garandeert extreem snel laden, sneller dan bij de gebruikelijke laadmethoden
Gegarandeerde maximale oplaadsnelheid, met lading die voor de smartwatch is geoptimaliseerd
Geoptimaliseerd laadproces ontziet de accu en verlengt daarmee de technische levensduur
USB-C kabel altijd bij de hand: desgewenst kan de kabel traploos tot 70 cm worden uitgetrokken en na gebruik automatisch weer in de behuizing worden opgerold, zonder kabelwirwar
Power for two: hoogwaardige USB-oplader met uittrekbare USB-C-laadkabel en een extra USB-C-aansluiting om tot twee apparaten tegelijk op te laden, bijv. smartphone en tablet
Aangesloten apparatuur wordt automatisch herkend en optimaal opgeladen
Maximaal vermogen op elke USB-poort door twee gescheiden stroomcircuits
Intelligente chipset voor veilig opladen: beveiliging tegen overbelasting, overspanning en kortsluiting, IC met temperatuurbescherming
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Aansluiting | USB-C-Connector, USB-C-plug |
| Stekker type | Cigarette Lighter Plug |
| USB Aansluitingen | 2 |
| Input Voltage Range from/to | 12-24 V |
| Oplaadtechnologie | Power Delivery 3.0, Supports Qualcomm® 3.0 |
| Extra Functies | Extendable charging cable |
| Soort | Reislader |
| Breedte | 4,9 cm |
| Diepte | 7,5 cm |
| Gewicht | 60 g |
| Hoogte | 4,9 cm |
| Kabellengte | 0,700 m |
| Input Voltage (Autolader) | 12 V PKW |
| Max. Uitgangsvermogen | 30 W |
| Stroomtoevoer | 12 V PKW/24 V LKW |
| Gebruiksdoel | Smartphone |
Of uw smartphone de PD (Power Delivery)-of Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0-technologie ondersteunt, vindt u in de productinformatie of gebruiksaanwijzing van het eindapparaat; u kunt ook contact met de fabrikant opnemen.