Voor de high-speed overdracht van digitale audio- en videogegevens tussen bijvoorbeeld digitale camera en televisie
HDMI™-kabel voor perfecte, Ultra-HD-bioscoop-kwaliteit met hoge resolutie 4096 x 2160 pixels (4k)
HDR optimaliseert de weergave van contrast, kleurdiepte, helderheid en scherpte voor levendige beelden
Hoogwaardige materialen en afgeschermde kabels garanderen een uitstekende, storingsvrije beeld- en geluidskwaliteit
Verbeterde knikbescherming door flexibele materialen voorkomt kabelbreuk
Vergulde stekker met lage overgangsweerstanden voor een betrouwbare signaaloverdracht
Geïntegreerd kanaal voor de overdracht van netwerkgegevens tot 100 Mbit/s
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Productlijn | Essential Line |
| Kwaliteit | Essential |
| Aansluiting | HDMI™-Stekker, Mini HDMI™ Plug |
| Bandbreedte | 600 MHz |
| Dataoverdrachtsnelheid | 18 Gbit/s |
| Max. Resolutie | 4096 x 2160 |
| Opbouw Afscherming | Volledig afgeschermd |
| Technologie | HDMI™ Ethernet Channel (HEC)/ HDR |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Bijzonderheid | Verguld |
| Extra Functies | 3D Transmission, HDTV-suitable |
| Filter | Geen |
| Versie | HDMI™ (Highspeed/Ethernet) |
| Lengte | 1,5 m |