Afscherming van 90 decibel (dicht vlechtwerk + afschermingsfolie) ter bescherming tegen elektromagnetische storingen
Dubbel afgeschermd voor het verminderen van elektromagnetische storingen
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Productlijn | Essential Line |
| Kwaliteit | Essential |
| Aansluiting | Coaxiaal Stekker, Coaxiaal-Koppeling |
| Opbouw | Coaxiaal |
| Impedantie | 75 Ω |
| Opbouw Afscherming | Dubbel Afgeschermd |
| Afschermingsmaat | 90 dB |
| Model | Coax-Coax |
| Soort | Antennekabel |
| Lengte | 5 m |