Voor overdracht van het audio- en videosignaal tussen bijv. antenne-aansluiting en tv
Hightech-kabelmantel versterkt met aramidevezels: bijzonder robuust, hittebestendig en duurzaam
Afscherming van 120 decibel (twee lagen extreem dicht vlechtwerk + afschermfolie) ter bescherming tegen elektromagnetische storingen
Hoogwaardige materialen en afgeschermde kabels garanderen een uitstekende, storingsvrije beeld- en geluidskwaliteit
Robuuste metalen stekker met uitstekende afscherming garandeert betrouwbare signaaloverdracht
Viervoudig afgeschermd voor het verminderen van elektromagnetische storingen
Vergulde stekker met lage overgangsweerstanden voor een betrouwbare signaaloverdracht
Makkelijk te leggen dankzij elastisch, milieuvriendelijk TPE-materiaal
Verbeterde knikbescherming door flexibele materialen voorkomt kabelbreuk
Coaxiale kabel voor een vol basgeluid en heldere hoge tonen
Elegante en flexibele textielmantel voor extra knikbescherming
| Kleur | Grijs/Zwart |
| Kleurtoon | Grijs, Zwart |
| Productlijn | Prime Line |
| Kwaliteit | Prime |
| Aansluiting | Coaxiaal Stekker, Coaxiaal-Koppeling |
| Opbouw | Coaxiaal |
| Impedantie | 75 Ω |
| Opbouw Afscherming | 4-polig Afgeschermd |
| Afschermingsmaat | 120 dB |
| Bijzonderheid | Verguld |
| Model | Coax-Coax |
| Soort | Antennekabel |
| Lengte | 3 m |