Verbeterde knikbescherming door flexibele materialen voorkomt kabelbreuk
Drievoudig afgeschermd voor het verminderen van elektromagnetische storingen
Hoogwaardige materialen en afgeschermde kabels garanderen een uitstekende, storingsvrije beeld- en geluidskwaliteit
Ferrietkern voor het verminderen van storingen en voor een perfecte signaaloverdracht
Vergulde stekker met lage overgangsweerstanden voor een betrouwbare signaaloverdracht
Afscherming van 100 decibel (extreem dicht vlechtwerk + twee lagen afschermingsfolie) ter bescherming tegen elektromagnetische storingen
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Productlijn | Essential Line |
| Kwaliteit | Essential |
| Aansluiting | F-Stekker |
| Opbouw | Coaxiaal |
| Impedantie | 75 Ω |
| Opbouw Afscherming | 3-Polig Afgeschermd |
| Afschermingsmaat | 100 dB |
| Bijzonderheid | Verguld |
| Model | SAT op Receiver |
| Soort | Antennekabel |
| Lengte | 10 m |