Voor handmatig bidirectioneel schakelen van een HDMI™-signaal - de perfecte oplossing wanneer er slechts 1 HDMI™-poort beschikbaar is, zowel op de speler als op het scherm
Voor perfecte, Ultra-HD-bioscoopkwaliteit met hoge resolutie 7680x4320 (8K) pixels
3D-overdracht door uitgebreide bandbreedte
LED geeft de toestand van het toestel aan
Ondersteunt hoge grafische resoluties met 4K @ 120Hz voor gameplezier zonder vertraging - ideaal voor Playstation 5 en Xbox Series X
Verpakking met een zuiver geweten: onze verpakkingen zijn 100% plasticvrij - zo verminderen we plastic afval
FSC-gecertificeerd: het papier, karton en karton in onze verpakkingen zijn afkomstig uit duurzaam bosbeheer, hetgeen betekent dat we de grondstof hout op een hulpbronnenbesparende manier gebruiken
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Productlijn | Essential Line |
| Aansluiting | HDMI™-Koppeling |
| Aansluiting Ingang | HDMI™ |
| Aantal Ingangen | 2 |
| Aantal Uitgangen | 2 |
| Uitgang | HDMI |
| Model | Data-Schakelaar |
| Soort | HDMI™ Switch |
| Switching | Handmatig |
| Breedte (Body) | 7,15 cm |
| Diepte (Body) | 3,2 cm |
| Hoogte (Body) | 1,45 cm |
| Stroomtoevoer | HDMI™ Powered |
Gelijktijdige weergave op twee beeldschermen is niet mogelijk.