Voor overdracht van het audio- en videosignaal tussen bijv. antenne-aansluiting en tv
Afscherming van 75 decibel (vlechtwerk + afschermingsfolie) ter bescherming tegen elektromagnetische storingen
Dubbel afgeschermd voor het verminderen van elektromagnetische storingen
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Productlijn | Essential Line |
| Kwaliteit | Essential |
| Aansluiting | Coaxiaal Stekker, Coaxiaal-Koppeling |
| Opbouw | Coaxiaal |
| Impedantie | 75 Ω |
| Opbouw Afscherming | Dubbel Afgeschermd |
| Afschermingsmaat | 75 dB |
| Model | Coax-Coax |
| Soort | Antennekabel |
| Lengte | 10 m |