Sportieve, chique look: verwisselbare polsband voor Apple Watch 40 mm, 41 mm en 42 (Apple Watch 10 en Apple Watch 11) mm met een elegant en comfortabel oppervlak
Fraaie beschermer: het horlogebandje met zijdeachtige rubber-afwerking ziet er goed uit en voelt goed aan
Ideaal voor sport en het dagelijks leven: zweet- en waterbestendige sportarmband in coole siliconen-look voor gebruik bijv. op het werk, bij het joggen, zwemmen of in de vrije tijd
Duurzaam en hulpbronnenbesparend: gemaakt van 20 % gerecyclede materialen – goed voor u en goed voor het milieu
Niet-klevend: speciaal rubber-oppervlak voorkomt dat kruimels aan de armband blijven kleven
Bijzonder eenvoudig te wisselen armband: Quick Change dankzij een eenvoudig schuifmechanisme - zo kunt u de vervangende armband op elk moment snel aan uw outfit aanpassen
Eenmaal drukken voor stevige bevestiging: RVS-drukknop houdt de armband comfortabel en stevig om de pols - zowel in het dagelijks leven als onderweg tijdens het sporten
| Design/Motief | Geen Design/Motief |
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| Soort sluiting | Drukknop |
| Clasp height | 0,3 cm |
| Clasp width | 3,1 cm |
| Hoogte | 0,3 cm |
| Strap length at least | 13 cm |
| Strap length maximum | 18 cm |
| Strap Width | 2,2 cm |
| Aanbevolen gebruik | Smartwatch |
| Compatible met | Apple Watch 40mm/Apple Watch 41mm/Apple Watch, 42 mm |
| Geslacht | Unisex |
Huidgevoeligheid:
Soms kunnen bij bepaalde materialen huidreacties optreden, onder andere veroorzaakt door allergieën, omgevingsfactoren of andere irriterende stoffen zoals zeep of zweet.