Woonkamer, keuken of slaapkamer - met deze muurbeugel hebt u in elke kamer een ideale kijkhoek voor de flatscreen-tv, geschikt voor flatscreens met een beeldschermdiagonaal van 81 tot 165 cm (32" tot 65")
10 jaar garantie: een belofte van een lange levensduur die veel verder gaat dan de wettelijke garantie
Kies voor zekerheid met onze geteste veiligheid: veeleisende belasting-, stabiliteits- en functietests garanderen hoge kwaliteitsnormen
Platte tv-muurbeugel maakt een moderne en ruimtebesparende inrichting van de woonruimte mogelijk
Met de kleine afstand tot de muur past de tv-beugel onopvallend in de woonruimte
Altijd moment snel en eenvoudig gepositioneerd: met slechts één handeling kunt u de tv spontaan naar wens instellen – zonder gereedschap
Alles aanwezig: Met het brede assortiment montage-accessoires inclusief hoogwaardige Fischer-pluggen kunt u direct aan de slag
FSC-gecertificeerd: het papier, karton en karton in onze verpakkingen zijn afkomstig uit duurzaam bosbeheer, hetgeen betekent dat we de grondstof hout op een hulpbronnenbesparende manier gebruiken
Verpakking met een zuiver geweten: onze verpakkingen zijn 100% plasticvrij - zo verminderen we plastic afval
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Bijzonderheid | Spirit level |
| Correctiegraad | 0 ° |
| Diameter schroefbevestiging | tot M8 |
| Tilt +/- | 0 / 12 ° |
| Materiaal | Staal |
| Max. Draagvermogen | 35 kg |
| Maximum swivel range | 0 ° |
| Model | TV |
| number of joints | 0 |
| Beeldschermgrootte | 37", 40", 42", 43", 45", 46", 47", 50", 52", 55", 58", 65", 81 cm (32"), 84 cm (33"), 86 cm (34"), 89 cm (35"), 91 cm (36"), 97 cm (38"), 99 cm (39"), 104 cm (41"), 112 cm (44"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 129 cm (51"), 137 cm (54"), 152 cm (60"), 163 cm (64") |
| Buitenmaat Breedte | 42 cm |
| Buitenmaat Hoogte | 42 cm |
| Montageplaat Breedte | 42 cm |
| Montageplaat Lengte | 9,6 cm |
| VESA (van - tot) | 100x100 - 400x400 |
| VESA Standaard | 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 300, 400 x 400 |
| Wandafstand | 2,8 cm |
| Aanbevolen maximum schermformaat | 65" |
| Aanbevolen minimum schermformaat | 81 cm (32") |
| Gebruik | Private |
| Geschikt voor | TV |
| Schermformaat | 81 - 165cm (32"- 65") |
| Variant | Neigbaar |
Naast de meegeleverde uitgebreide montage-accessoires adviseren wij de volgende gereedschappen voor de montage: boormachine, potlood, schroevendraaier, accuboor/schroefmachine, meetlint, steeksleutel, waterpas.