Kan heel wat hebben: woonkamer, keuken of slaapkamer - met deze muurbeugel krijgt u in elke ruimte een direct blik, ook op grote en zware flatscreen-tv's; geschikt voor flatscreens met een beeldschermdiagonaal van 117 tot 254 cm (46" tot 100")
10 jaar garantie: een belofte van een lange levensduur die veel verder gaat dan de wettelijke garantie
Kies voor zekerheid met onze geteste veiligheid: veeleisende belasting-, stabiliteits- en functietests garanderen hoge kwaliteitsnormen
Extreem belastbaar: dankzij de stabiele constructie kunnen tv-toestellen met een gewicht tot 75 kg en een beelddiagonaal tot 100 inch stevig en veilig worden bevestigd
Platte tv-muurbeugel maakt een moderne en ruimtebesparende inrichting van de woonruimte mogelijk
Met de kleine afstand tot de muur past de tv-beugel onopvallend in de woonruimte
Trillingdemper voor een maximale klankbeleving
Dankzij de boorsjabloon kunnen de boorgaten eenvoudig worden gemarkeerd zonder dat de houder tegen de muur hoeft te worden gehouden
Alles aanwezig: Met het brede assortiment montage-accessoires inclusief hoogwaardige Fischer-pluggen kunt u direct aan de slag
FSC-gecertificeerd: het papier, karton en karton in onze verpakkingen zijn afkomstig uit duurzaam bosbeheer, hetgeen betekent dat we de grondstof hout op een hulpbronnenbesparende manier gebruiken
Verpakking met een zuiver geweten: onze verpakkingen zijn 100% plasticvrij - zo verminderen we plastic afval
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Kwaliteit | Ultraslim |
| Bijzonderheid | Cablemanager/Drilling template/Spirit level |
| Correctiegraad | 0 ° |
| Diameter schroefbevestiging | tot M8 |
| Tilt +/- | 0 / 0 ° |
| Materiaal | Staal |
| Max. Draagvermogen | 75 kg |
| Maximum swivel range | 0 ° |
| Model | TV |
| number of joints | 0 |
| Beeldschermgrootte | 46", 47", 50", 52", 55", 58", 65", 70", 122 cm (48"), 123 cm (49"), 129 cm (51"), 137 cm (54"), 152 cm (60"), 163 cm (64"), 191 cm (75"), 198 cm (78"), 200 cm (79"), 203 cm (80"), 213 cm (84"), 216 cm (85"), 228,6 cm (90"), 247,65 cm (97,5"), 248,92 cm (98"), 254 cm (100") |
| Buitenmaat Breedte | 91,3 cm |
| Buitenmaat Hoogte | 63 cm |
| Montageplaat Breedte | 91,3 cm |
| Montageplaat Lengte | 15,2 cm |
| VESA (van - tot) | 100x100 - 800x600 |
| VESA Standaard | 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 600 x 500, 600 x 600, 800 x 200, 800 x 400, 800 x 500, 800 x 600 |
| Wandafstand | 2,1 cm |
| Aanbevolen maximum schermformaat | 254 cm (100") |
| Aanbevolen minimum schermformaat | 46" |
| Gebruik | Private |
| Geschikt voor | TV |
| Schermformaat | 117 - 254 cm (46" - 100") |
| Variant | Fix |
Naast de meegeleverde uitgebreide montage-accessoires adviseren wij de volgende gereedschappen voor de montage: boormachine, schroevendraaier, accuboor/schroefmachine, meetlint, steeksleutel, waterpas.