Kan heel wat hebben: Woonkamer, keuken of slaapkamer - met deze muurbeugel krijgt u in elke ruimte een ideale kijkhoek, ook op grote en zware flatscreen-tv's; geschikt voor flatscreens met een beeldschermdiagonaal van 94 tot 305 cm (37" tot 120")
10 jaar garantie: een belofte van een lange levensduur die veel verder gaat dan de wettelijke garantie
Kies voor zekerheid met onze geteste veiligheid: veeleisende belasting-, stabiliteits- en functietests garanderen hoge kwaliteitsnormen
Extreem sterk: dankzij de stabiele constructie kunnen tv-toestellen met een gewicht tot 100 kg en een beelddiagonaal tot 120 inch stevig en veilig worden bevestigd
Platte tv-muurbeugel maakt een moderne en ruimtebesparende inrichting van de woonruimte mogelijk
Met de kleine afstand tot de muur past de tv-beugel onopvallend in de woonruimte
Alles aanwezig: Met het brede assortiment montage-accessoires inclusief hoogwaardige Fischer-pluggen kunt u direct aan de slag
FSC-gecertificeerd: het papier, karton en karton in onze verpakkingen zijn afkomstig uit duurzaam bosbeheer, hetgeen betekent dat we de grondstof hout op een hulpbronnenbesparende manier gebruiken
Verpakking met een zuiver geweten: onze verpakkingen zijn 100% plasticvrij - zo verminderen we plastic afval
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Kwaliteit | Special |
| Bijzonderheid | Spirit level |
| Diameter schroefbevestiging | tot M8 |
| Tilt +/- | 5 / 12 ° |
| Materiaal | Staal |
| Max. Draagvermogen | 100 kg |
| Maximale wandafstand | 2,8 cm |
| Minimale wandafstand | 2,8 cm |
| Model | TV |
| number of joints | 0 |
| Beeldschermgrootte | 37", 40", 42", 43", 45", 46", 47", 50", 52", 55", 57", 58", 61", 63", 65", 70", 71", 97 cm (38"), 99 cm (39"), 104 cm (41"), 112 cm (44"), 122 cm (48"), 123 cm (49"), 129 cm (51"), 137 cm (54"), 142 cm (56"), 152 cm (60"), 163 cm (64"), 191 cm (75"), 195 cm (77"), 198 cm (78"), 200 cm (79"), 203 cm (80"), 208 cm (82"), 213 cm (84"), 216 cm (85"), 218.4 cm (86"), 223,52 cm (88"), 228,6 cm (90"), 247,65 cm (97,5"), 248,92 cm (98"), 266,7 cm (105"), 304,8 cm (120") |
| Buitenmaat Breedte | 116 cm |
| Buitenmaat Hoogte | 62,04 cm |
| Montageplaat Breedte | 116 cm |
| Montageplaat Lengte | 20,2 cm |
| VESA (van - tot) | 50x50 - 1100x600 |
| VESA Standaard | 50 x 50, 75 x 100, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 100, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 500 x 100, 500 x 200, 500 x 300, 500 x 400, 600 x 100, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 600 x 500, 600 x 600, 600 x 800, 700 x 400, 700 x 500, 800 x 200, 800 x 300, 800 x 400, 800 x 500, 800 x 600, 800 x 800, 900 x 100, 900 x 200, 900 x 300, 900 x 400, 900 x 500, 900 x 600, 1000 x 100, 1000 x 200, 1000 x 300, 1000 x 400, 1000 x 500, 1000 x 600, 1100 x 200, 1100 x 300, 1100 x 400, 1100 x 600 |
| Wandafstand | 2,8 cm |
| Aanbevolen maximum schermformaat | 304,8 cm (120") |
| Aanbevolen minimum schermformaat | 37" |
| Gebruik | Private |
| Geschikt voor | TV |
| Schermformaat | 94 - 304,8 cm (37" - 120" ) |
| Variant | Neigbaar |
Naast de meegeleverde uitgebreide montage-accessoires adviseren wij de volgende gereedschappen voor de montage: boormachine, potlood, schroevendraaier, accuboor/schroefmachine, meetlint, steeksleutel, waterpas.