Mobiel tv-statief voor tv's met een schermdiagonaal van 124 cm tot 254 cm (49" tot 100")
Tv-standaard met wielen kan overal in de kamer worden verplaatst en is gemakkelijk te vervoeren
Stel eenvoudig de gewenste hoogte voor het scherm in, voor de perfecte kijkhoek
10 jaar garantie: een belofte van een lange levensduur die veel verder gaat dan de wettelijke garantie
Kies voor zekerheid met onze geteste veiligheid: veeleisende belasting-, stabiliteits- en functietests garanderen hoge kwaliteitsnormen
Getest volgens de criteria van erkende testinstituten voor gebruik in openbare ruimtes, bijvoorbeeld in hotels, vergaderzalen, kantoren of op beurzen
Met de antidiefstal-voorziening kunt u de tv met een hangslot beveiligen
Altijd moment snel en eenvoudig gepositioneerd: met slechts één handeling kunt u de tv spontaan naar wens instellen – zonder gereedschap
Kabelmanager zorgt voor orde en voldoende trekontlasting
FSC-gecertificeerd: het papier, karton en karton in onze verpakkingen zijn afkomstig uit duurzaam bosbeheer, hetgeen betekent dat we de grondstof hout op een hulpbronnenbesparende manier gebruiken
Verpakking met een zuiver geweten: onze verpakkingen zijn 100% plasticvrij - zo verminderen we plastic afval
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Bijzonderheid | Height adjustable |
| Materiaal | Aluminium |
| Model | TV-Trolley |
| Beeldschermgrootte | 50"/52"/55"/58"/65"/70"/123 cm (49")/129 cm (51")/137 cm (54")/142 cm (56")/152 cm (60")/163 cm (64")/191 cm (75")/198 cm (78")/200 cm (79")/203 cm (80")/213 cm (84")/216 cm (85")/223,52 cm (88")/228,6 cm (90")/254 cm (100") |
| Width x Depth x Height | 68,3 x 109,4 x 168,5 cm |
| Max. Draagvermogen van de bovenste Plank | 25 kg |
| Max. Draagvermogen van de TV-Houder | 80 kg |
| VESA (van - tot) | 400x400 - 1000x600 |
| VESA Standaard | 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400, 800 x 600, 1000 x 600 |
| Aanbevolen maximum schermformaat | 254 cm (100") |
| Aanbevolen minimum schermformaat | 124 cm (49") |
| Schermformaat | 124 - 254 cm (49" -100") |