Voor wandmontage van een luidspreker met schroefdraad, voor perfect ingesteld luistergenot
Perfecte luidsprekerplaatsing voor een optimale geluidservaring
De luidsprekerbevestiging kan gemakkelijk en continu worden uitgelijnd, gekanteld en gedraaid
FSC-gecertificeerd: het papier, karton en karton in onze verpakkingen zijn afkomstig uit duurzaam bosbeheer, hetgeen betekent dat we de grondstof hout op een hulpbronnenbesparende manier gebruiken
Verpakking met een zuiver geweten: onze verpakkingen zijn 100% plasticvrij - zo verminderen we plastic afval
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Tilt +/- | 85 / 85 ° |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Max. Draagvermogen | 5 kg |
| Maximale wandafstand | 7.6 cm |
| Maximum swivel range | 130 ° |
| Minimale wandafstand | 7.6 cm |
| Buitenmaat Breedte | 6,8 cm |
| Buitenmaat Hoogte | 6 cm |
| Montageplaat Breedte | 6 cm |
| Montageplaat Lengte | 6,2 cm |
| Geschikt voor | Luidspreker |
| Variant | Neigbaar/Zwenkbaar |
Deze muurbeugel brengt het fenomenale geluid van uw draadloze luidsprekers precies waar u het wilt horen. Volledige beweegbaarheid voor flexibel luisterplezier, zodat iedereen in zijn favoriete hoekje van de bank van de perfecte geluidservaring kan genieten.