Ter bevestiging van de Sonos 100/Era 300 aan de muur, voor ideaal ingesteld luisterplezier en perfecte ontvangst van spraakopdrachten
Geniet van de klank vanuit elke hoek: deze luidsprekerbevestiging past zich aan uw individuele behoeften aan dankzij de kogelkop - zwenken of kantelen - u kunt nu optimaal genieten van uw home entertainment
Perfecte luidsprekerplaatsing voor een optimale geluidservaring
Alles aanwezig: Met het brede assortiment montage-accessoires inclusief hoogwaardige Fischer-pluggen kunt u direct aan de slag
FSC-gecertificeerd: het papier, karton en karton in onze verpakkingen zijn afkomstig uit duurzaam bosbeheer, hetgeen betekent dat we de grondstof hout op een hulpbronnenbesparende manier gebruiken
Verpakking met een zuiver geweten: onze verpakkingen zijn 100% plasticvrij - zo verminderen we plastic afval
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Staal |
| Max. Draagvermogen | 5 kg |
| Model | Audio |
| Beeldschermgrootte | Niet Gespecificeerd |
| Buitenmaat Breedte | 6,8 cm |
| Buitenmaat Hoogte | 6 cm |
| VESA Standaard | Niet Gespecificeerd |
| Geschikt voor | Luidspreker |
| Schermformaat | Niet Gespecificeerd |
| Variant | Neigbaar/Zwenkbaar |
Om de Sonos Era 300 te monteren, heb je de meegeleverde bevestiging nodig.