Veelzijdig Bluetooth-koptelefoon met ANC en display op case: muziekbediening en praktische extra functies zonder dat u uw telefoon uit uw zak hoeft te halen - ideaal voor onderweg
Intuïtief touch-display: bedien muziek, instellingen en praktische extra functies direct op de oplaadcase – snel, eenvoudig en zonder uw mobiele telefoon op te hoeven pakken
Binnen, buiten of openbaar vervoer: de Active Noise Cancelling-koptelefoon met in-ear-ontwerp blokkeert passief en actief geluid op 3 niveaus: Commuting, Indoor en Outdoor ANC
Bij het luisteren naar muziek ook alles meekrijgen wat belangrijk is: hoor indien nodig omgevingsgeluid op gedempt volume, de Vocal Transparency Mode laat alleen stemmen toe, bijv. aankondigingen in de trein
Verbeterde spraakkwaliteit bij het telefoneren: de Bluetooth-headset met ENC-geluidsonderdrukking filtert storende omgevingsgeluiden direct bij de microfoon – uw stem komt kristalhelder door
Dankzij de geïntegreerde microfoon kunt u heel eenvoudig tussen muziekweergave en het aannemen van een gesprek omschakelen; daarmee mist u tijdens het luisteren naar muziek geen inkomend gesprek meer
Ondersteunt de beschikbare spraakassistenten Siri en Google Assistant: Bluetooth-koppeling en touch-control bieden directe toegang - zonder de smartphone vast te hoeven houden
Draadloze koptelefoon met nog beter geluid: equalizer met 5 verschillende geluidseffecten om uw favoriete sound perfect in te stellen
Gereduceerd tot de essentie: comfortabele in-ear oordopjes zonder wirwar van kabels voor nog meer vrijheid
Perfecte pasvorm voor uw oor: de Bluetooth-koptelefoon met in-ear-design met siliconen eartip past veilig en comfortabel in elk oor
De optimale pasvorm voor elk oor: de beide siliconen opzetstukjes in twee maten maken de earplugs geschikt voor zowel grotere als kleinere oren
Anraakbediening: de touch-sensor maakt een intuïtieve bediening mogelijk, zonder dat u de mobiele telefoon uit uw zak hoeft te halen, bijv. muziekweergave (afspelen/pauzeren), gesprekken aannemen/voeren/afwijzen
Mobiele oplaadbox: laad de accu van de Bluetooth-koptelefoon onderweg tot 3 keer op
Verpakking met een zuiver geweten: onze verpakkingen zijn 100% plasticvrij - zo verminderen we plastic afval
FSC-gecertificeerd: het papier, karton en karton in onze verpakkingen zijn afkomstig uit duurzaam bosbeheer, hetgeen betekent dat we de grondstof hout op een hulpbronnenbesparende manier gebruiken
| Kleur | Zwart |
| Kleurtoon | Zwart |
| Type | Spirit |
| Bluetooth Class | Class 2 |
| Bluetooth Versie | 5.4 |
| Frequentieband | 2402-2480MHz |
| Frequentiebereik Koptelefoon | 20 Hz - 20 kHz |
| Frequentiebereik Microfoon | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedantie Koptelefoon | 35 Ω |
| Impedantie Microfoon | 300 Ω |
| Transmission distance | 10 m |
| Bouwvorm | In-Ear |
| Compatibele bluetooth-profielen | A2DP V1.3/AVCTP V1.4/AVDTP V1.3/AVRCP V1.6.2/HFP V1.8/SPP V1.2 |
| Extra Functies | Answer button/Finger-Touch Sensor/Noise-Cancelling/-Reduction/QuickPair/True Wireless/Voice assistant/Voice control |
| Gesprekstijd Max. | 16 h |
| Gevoeligheid Koptelefoon | 98 db +/- 3 db |
| Gevoeligheid Microfoon | -22 dB +/- 3 dB |
| Laadfrequentie | 3 x |
| Max. Music time ANC | 16 h |
| Max. muziektijd | 20 h |
| Max. Talk Time ANC | 16 h |
| Microfoonpositie | Geïntegreerde Microfoon |
| Model | Stereo |
| Richtkarakteristiek Microfoon | Omnidirektional |
| Spraakassistent | Apple Siri/Google Assistant |
| Gewicht | 46 g |
| Speaker Diameter | 13 mm |
| Laadmethode | USB-C socket |
| Oplaadtijd in Uren | 1,5 h |
| Aanbevolen gebruik | Mobile Music/Smartphone |
| Power supply included | Nee |
| Required high performance power supply | 2.0 W |
| Required minimum power supply | 2.0 W |
| USB PD | Nee |