Meervoudige stekkerdoos voor aansluiting van maximaal drie elektrische apparaten met euro-stekkers
Met extra aanraakbeveiliging om onbedoeld contact te voorkomen
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Aansluiting | Euro Coupling |
| Bedrijfsspanning | 250 V |
| Kabeltype | H05VV-F |
| Max. Aansluitvermogen | 1700 W |
| Net Specificatie | 7,5 A |
| Aantal Draden | 2 |
| Aantal Stopcontacten | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Width x Depth x Height | 3.7 x 2,6 x 17,5 cm |
| Draaddikte | 1 mm² |
| Kabellengte | 2,5 m |
Niet geschikt voor geaarde en contour-stekkers.