Optimaal voor business-trips, korte reizen of om te forenzen: laptop-rugzak met dikke voering, veel opbergruimte en een bijzonder praktische rits - voor maximale bescherming en comfort onderweg
Perfecte organisatie voor onderweg: het ruime hoofdvak kan als een koffer worden geopend en over een spanband aan de binnenkant voor kleding e.d. - ideaal als reisrugzak
Dikke voering: de laptop-rugzak met gevoerd laptop-vak biedt betrouwbare bescherming tijdens het transport
Gewoon wijd open: de 2-weg ritssluiting is langer dan de breedte van het hoofdvak, waardoor het makkelijker is om de rugzak in te pakken en te doorzoeken, de laptop er makkelijker uit te halen is, etc.
Ook als het weer niet meespeelt, wordt de laptop beschermd tegen vocht in het waterafstotende buitenmateriaal
Waterafstotend en extra bescherming: de versterkte basis van de tas zorgt voor een stevige stand, kan worden schoongeveegd en beschermt tegen vuil en vocht
Ruim voorvak met verborgen ritssluiting voor accessoires of persoonlijke spullen
Één aan elke kant: de twee zijzakken bieden veel ruimte en snelle toegang tot een waterfles, statief of paraplu - dankzij het stretch-effect zitten zelfs smalle flessen goed vast
Individueel aangepast: verstelbare en gevoerde schouderbanden voor een optimale pasvorm van de business-rugzak
Praktische trolleyhouder: de zakelijke backpack met kofferlus kan comfortabel en veilig aan de greep van de trolley worden bevestigd - optimale grip op zakenreis zonder te verschuiven
Hoogwaardige rugzak met goede hantering: praktische handgreep met versterkt materiaal voor een goed draaggevoel
| Kleur | Grijs |
| Kleurtoon | Antraciet |
| inside material | Polyester |
| Materiaal | Polyester |
| material features | Water repellent |
| Model | Rugzak, Rugzak met NB-Vak |
| Inside Dimensions W x D x H | 33 x 14 x 43 cm |
| Width x Height x Depth | 34 x 44 x 15 cm |
| Gewicht | 750 g |
| Inhoud | 20 l |
| Geschikt voor | Laptop |
| Geslacht | Unisex |
| Notebookafmeting | 41 cm (16,2") |