Voor aansluiting van maximaal drie elektrische verbruikers
| Kleur | Wit |
| Kleurtoon | Wit |
| Aansluiting | Schuko Coupling |
| Stekker type | Plug with Earth Contact, Type F (CEE 7/4) |
| Bedrijfsspanning | 250 V |
| Kabeltype | H05VV-F3G1,5 |
| Max. Aansluitvermogen | 3680 W |
| Aantal Draden | 3 |
| Aantal Stopcontacten | 3 |
| Functie 1 | Standaard |
| Materiaal | Kunststof |
| Width x Depth x Height | 5 x 4 x 18 cm |
| Draaddikte | 1,5 mm² |
| Kabellengte | 3 m |