Compacte optische draadloze muis met nano-ontvanger voor een nauwkeurige en soepele muisbesturing
Noiseless main buttons for relaxed working without disturbing noise
Opbergbare USB-ontvanger kan plaatsbesparend in de behuizing getransporteerd worden
| Form factor | Right and left handed |
| Kleur | Rood/Zwart |
| Kleurtoon | Rood |
| Aansluiting | USB-Typ-A-Plug |
| Verbinding | 2.4 GHz RF |
| Battery life (depending on usage) | 60 d |
| Bereik | 10 m |
| Compatibele besturingssystemen | MAC OS 10.10 or higher/Windows 11/10/8/7 |
| DPI-Range | 1200 |
| Max. DPI | 1200 |
| Speciale kenmerken | Power saving mode/Rubberised surface |
| Aantal muisknoppen | 3 Toetsen incl. Scroll-Wiel |
| Model | Standaard Muis |
| Mouse - Keys | Whisper |
| Mouse - Sliding Pads | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse wheel (material) | Gummiert |
| Techniek | Optisch |
| Width x Height x Depth | 5,8 x 3.7 x 10,3 cm |
| Aantal Batterijen | 2 |
| Batterij Type | AAA Micro |
| Power supply included | Nee |
| Required high performance power supply | Not relevant |
| Required minimum power supply | Not relevant |
| USB PD | Nee |